Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

  Rocko's Modern Life

  Paylaş
  avatar
  the game
  Forum Bağımlısı
  Forum Bağımlısı

  Aktiflik :
  10 / 99910 / 999

  Ruh Hali : 8
  Mesaj Sayısı : 33
  Forum Puan : 51
  Rep Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 20/08/10
  Yaş : 20

  ads Rocko's Modern Life

  Mesaj tarafından the game Bir Çarş. Ekim 13, 2010 12:14 am

  Rocko's Modern Life (Türkçe: Rocko'nun Çağdaş Hayatı), [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]'te [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] tarafından [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] için yapılan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]. Dizi, hayalî şehir O-Town'da yaşayan Rocko adında adında bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] hayatını konu eder. Dizideki karakter Rocko, [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] adında bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] esinlenilmiştir. Artık Nıckelodeon kanalında yayınlanmamaktadır. Çizgi dizinin büyük bir kısmında klasik Amerikan espirileri ve azda olsa cinsel temelar bulunur (komşusu Ed'in karısı Bev'in, soyunup Rocco'ya ilişkide bulunmayı teklif etmesi gibi gibi) Karakterler


  • Rocko: Kendisi bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ve ana karakterdir.Melba Toast'a çok aşıktır.


  • Heffer: Kendisi bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].Rocko'nun en iyi arkadaşıdır.Ailesi [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] oluşmaktadır.Gerçek ailesini bir bölümde bulur ve annesinin öldürülüp koltuk minderi derisi olduğunu ve babasının onu sevmediğini öğrenince kurt ailesi ile yetinir.


  • Filburt: Kendisi bir [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].Rocko'nun arkadaşıdır.Başına türlü türlü dertler gelmektedir ve çok kolay hastalanmaktadır.Bir dişçiyle evlenmiş,5 tane çocuğu olmuştur.Bu çocuklardan ikisi kendisine,ikisi dişçiye,biri Heffer'a benzemektedir. Heffer eşini düdüklemiştir.


  • Spunky: Rocko'nun köpeğidir. Çok pisboğazdır. Ne bulursa yer, hatta bir bölümde Rocko'nun terini su niyetine içmiştir. Ve bir bölümde Rocco'nun süpürgesiyle ilişkiye girmiştir.


  • Ed ve Bev Kocakafa: İkisi de karı-koca [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]. Ed çok sert ve taş kalplidir. Karısı ise Rocko'ya çok iyi davranır. Rocko'nun komşularıdır.


  • Gerçekten İri Adam: Çok iri ve çok güçlü bir süper kahramandır. Rocko dahil herkes onu çok sever.


  • O-Town Çizgi Roman Dükkanının Sahibi: Rocko'nun patronudur. Çok sert ve katı biridir. Tatile gittiğinde,işi çıktığında vb. dükkânın sorumluluğunu Rocko'ya verir.


  • Şeftali: Heffer'ın boğazına bir tavuk iskeleti kaçıp ölmesiyle gittiği cehennemde görülen karakterdir.En sevdiği oyuncağı bir topun iple bağlı olduğu bir rakettir ve devamlı Heffer'ı cehenneme getirmeye çalışır.
  Kaynak : Vikipedi

   Forum Saati C.tesi Mayıs 26, 2018 10:24 am