Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

  ''Arda ceza alacak''

  Paylaş
  Bobo
  Bobo
  Altın Üye
  Altın Üye

  Aktiflik :
  400 / 999400 / 999

  Mesaj Sayısı : 111
  Forum Puan : 304
  Rep Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 04/08/10

  ads ''Arda ceza alacak''

  Mesaj tarafından Bobo Bir Cuma Ekim 15, 2010 9:13 pm

  Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Arda Turan'ın gündeme bomba gibi düşen açıklamalarından dolayı ceza alacağını söyledi, Aziz Yıldırım'ın sözlerini yorumladı..

  Arda Turan'ın yaptığı yorumlardan dolayı sonuna kadar haklı olduğunu ifade eden Polat, "Arda çok sabretti. Onun çok üzerine geliyorlar, bunun da farkındayım. Malesef ki bu konuşmaları hak edenler var. Arda biraz ağır konuşmuş olsa da sonuna kadar haklı. O bizim kaptanımız ancak kaptanımız diye de ceza talimatımızın dışarısına çıkamayız. Arda'ya bir ceza verilecek ancak bunun nasıl bir ceza olacağını şu anda söyleyemem" dedi.

  Bir tane Arda gösteremez kimse. Arda bunun üstesinden gelecektir. güçlü bir oyuncu Arda. Onu kaptan yaptığımız için hiçbir pişmanlığımız yok. Türk futbolunda bir tane Arda var. Olmayınca neler oluyor, hep birlikte görüyoruz. Arda'ya değer vermeliyiz, onun değerli bir insan olduğunu hissettirmeliyiz. Onun geleceği için alınan tüm kararlarda onun yanında oldum. Hep birlikte bu konuların üzerinden geleceğiz. Arda gibi bir futbolcu Türkiye'de gösteremezsiniz. Sorun burada Arda'nın yaşam tarzı ya da yaptıkları değil. Sorun burada onun hakkında ağır şekilde yazılanlar, yapılanlar. Türk medyası içerisinde barındırdığı bu tarz isimleri temizlemeli." şeklinde konuştu.

  Aziz Yıldırım'ın Arda Turan hakkında yaptığı açıklamaları da değerlendiren Polat, "Aziz bey, bir spor adamının yapması gerekeni yapmıştır ve söylenmesi gerekenleri söylemiştir. Sayın Aziz Yıldırım ile de bu konuda zaten telefonda görüştük. Aziz Yıldırım'ın benden önce bu açıklamayı yapması konusu ise tamamen saptırılıyor. Biz Arda Turan hakkındaki açıklamamızı Galatasaray'ın resmi internet sitesi aracılığıyla yaptık. Orada yapılan her açıklama benim yaptığım bir açıklamadır, haberim, bilgim ve imzam vardır" ifadelerini kullandı.

   Similar topics

   -

   Forum Saati Salı Mart 26, 2019 11:16 pm