Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

Animasyonları Siteye Koymak (Resimli Anlatım) (Bilmeyenler Kesinlikle Okusun!)

Paylaş
    Nove
    Altın Üye
    Altın Üye

Aktiflik :
    399 / 999399 / 999

Forum Puan : 214
    Rep Puanı : 1

ads Animasyonları Siteye Koymak (Resimli Anlatım) (Bilmeyenler Kesinlikle Okusun!)

Mesaj tarafından Nove Bir Paz Ara. 05, 2010 4:59 pm

Merhaba arkadaşlar, siteye yeni olan arkadaşlarımız malesef animelerini ya piv olarak koyuyorlar ya da koyamıyorlar... Herkese tek tek anlatmaktan bıktım lütfen herkes anlayışlı olsun ve bilmeyenler buradan öğrensinler..

İlk adımda Animasyonumuzu bitiriyoruz sonra;

Resimdeki gibi İlk önce sol üstteki File Sekmesine tıklıyoruz... Ordaki menüden Save Animation seçiyoruz
    Ve karşımıza bu pencere çıkıyor.. Animasyonumuzu nereye kaydeteceğimizi seçiyoruz... Seçtikten sonra aşağıdaki resim gibi Animated GIF seçiyoruz...

Ve kaydediyoruz.. Kaydettiğimizde animemiz artık bir gif resime dönüşmüştür...
    Ardından İmageShack adlı siteye giriyoruz ama başına [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] .us koyun oraya girince;

Karşımıza bu pencere geliyor bu pencereden Browse butonuna tıklıyoruz ve yeni pencereden gif olarak kaydettiğimiz animemizi seçiyoruz.. Ve start upload butonuna tıklıyoruz.. Bir yükleme çıkıyor o bittikten sonra karşımıza şu pencere çıkıyor...

Bu pencereden aşağı iniyoruz ve en altta 4 link bulunuyor
    4 likten ilkini Hot link for forums kopyalıyoruz ve forumdaki mesajımıza yapıştırıyoruz..

Bu Kadar Uğraştım Umarım yardımım dokunmuştur... Herkese iyi pivotlar
    M.V.P
    M.V.P

Aktiflik :
    700 / 999700 / 999

Ruh Hali : 19
    Forum Puan : 429
    Rep Puanı : 0

ads Geri: Animasyonları Siteye Koymak (Resimli Anlatım) (Bilmeyenler Kesinlikle Okusun!)

Mesaj tarafından Avatar Bir Paz Ara. 05, 2010 5:02 pm

Konu sabit.

Forum Çocuğu

Aktiflik :
    40 / 99940 / 999

Forum Puan : 95
    Rep Puanı : 0

ads Geri: Animasyonları Siteye Koymak (Resimli Anlatım) (Bilmeyenler Kesinlikle Okusun!)

Mesaj tarafından Clash Bir Paz Ara. 05, 2010 5:05 pm

Çok güzel bir paylaşım.

Sponsored content

Mesaj tarafından Sponsored content

Forum Saati Cuma Eyl. 22, 2017 9:17 pm