Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

  All Grown Up!

  Paylaş
  avatar
  all grown up
  Forum Bağımlısı
  Forum Bağımlısı

  Aktiflik :
  10 / 99910 / 999

  Ruh Hali : 4
  Mesaj Sayısı : 20
  Forum Puan : 36
  Rep Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 03/10/10
  Yaş : 22

  ads All Grown Up!

  Mesaj tarafından all grown up Bir Paz Ekim 03, 2010 10:53 pm

  All Grown Up!(Türkçesi:Neredeyse Büyüdü), [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] karakterlerinin büyümüş hâllerini konu alan [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].
  Karakterler

  Tommy Pickles: Rugrats'teki kadar olmasa da hala maceraperest ve ana karakterdir. Ayrıca film çekmek en büyük tutkusudur. Richeal adlı bir kız arkadaşı vardır. Ama daha sonra ayrılmışlardır.Lil den hoşlanmaktadır.
  Lil ve Phill DeVille:İkizdirler. Lil artık sadece çamur gibi şeylerden hoşlanmasa da Phil eskisi gibi herşeyi sevmektedir.Lil harika futbol oynar ve belli etmesede Tommy ye aşıktır.
  Chucky Finster:Korkak bir karakterdir. Hertürlü şeye bir fobisi vardır. Çok sevimli biridir.Diş teli takar.
  Kimi Finster:10 yaşındadır.Lil'in en iyi arkadaşıdır.Japon kökenli olan Kimi geçmiş kültür sever.
  Angelica Pickles:Tommy Pickles'in şımarık kuzenidir...Eskisi gibidir fakat çok daha süslüdür. Suzie ile pek geçinememektedirler ama yine de iyi arkadaştırlar.Sean adında bir sevgilisi vardır.Sean;okulun en yakışıklı ve en popüler çocuğudur.
  Susie Michael:Susie dizide pek çıkmasa da sevilir.Ayrıca Susie' nin sesi de annesininki gibi çok güzeldir. Hatta bazen Java Lavada konserler vermektedir.
  Dil Pickles:Çok tuhaftır, bunun sebebi ise herkes daha çok küçükken Phil ve Lil'in onu kafa üstü yere düşürmesidir.Başında komik bir başlığı vardır.Çok esnektir,uzaylılara inanır ve harika futbol oynar.Ayrıca babası Stu gibi icatlar yapar.
  avatar
  Aang
  WebSite Team
  WebSite Team

  Aktiflik :
  700 / 999700 / 999

  Ruh Hali : 24
  Mesaj Sayısı : 98
  Forum Puan : 145
  Rep Puanı : 3
  Kayıt tarihi : 15/08/10
  Yaş : 22
  Karakteri : Jerry Trainor

  ads Geri: All Grown Up!

  Mesaj tarafından Aang Bir Paz Ekim 03, 2010 10:56 pm

  Bunuda ben yaptım. Umarım beğenirsiniz.


  All Grown Up!, Rugrats karakterlerinin büyümüş hâllerini konu alan çizgi dizi.  Karakterler
  Tommy Pickles: Rugrats'teki kadar olmasa da hala maceraperest ve ana karakterdir. Ayrıca film çekmek en büyük tutkusudur.lil den hoşlanmaktadır.
  Lil ve Phill DeVille:İkizdirler. Lil artık sadece çamur gibi şeylerden hoşlanmasa da Phil eskisi gibi herşeyi sevmektedir.Lil harika futbol oynar ve belli etmese de tommy'e aşıktır  Chucky Finster:Korkak bir karakterdir.Japon asıllı bir üvey annesi-kardeşi vardır.Kardeşinin adı Kimi'dir.İlk Başlarda Pek Alışamasada Sonradan Kimi ye Alışmıştır. Hertürlü şeye bir fobisi vardır.Lincoln adlı bir kızdan fena halde hoşlanmaktadır.çok sevimli biridir.diş teli takar.
  Angelica Pickles=Tommy Pickles'in Şımarık Kuzenidir...Eskisi gibidir fakat çok daha süslüdür. Suzie ile pek geçinememektedirler ama yine de iyi arkadaştırlar.shon adında bir sevgilisi vardır.shon;okulun en yakışıklı ve en popüler çocuğudur  Susie Michael:Susie Dizide Pek Çıkmasada Sevilir.Ayrıca Susie nin Sesi Annesininki Gibi Çok Güzeldir. Hatta Bazen Java Lavada Konserler Vermektedir.belli etmez,ama chuckie ye aşıktır.


  Kimi Finster:Japon asıllıdır.İyi bir kızdır.Suzie ve lil ile çok yakın arkadaştır.Z den hoşlanır

  Dil Pickles:Çok tuhaftır, bunun sebebi ise herkes daha çok küçükken Phil ve Lil'in onu kafa üstü yere düşürmesidir.Başında komik bir başlığı vardır.Çok esnektir,uzaylılara inanır ve harika futbol oynar.
  avatar
  all grown up
  Forum Bağımlısı
  Forum Bağımlısı

  Aktiflik :
  10 / 99910 / 999

  Ruh Hali : 4
  Mesaj Sayısı : 20
  Forum Puan : 36
  Rep Puanı : 0
  Kayıt tarihi : 03/10/10
  Yaş : 22

  ads Geri: All Grown Up!

  Mesaj tarafından all grown up Bir Paz Ekim 03, 2010 11:00 pm

  Evet. Güzel bir düşünce...

   Forum Saati Ptsi Mayıs 21, 2018 1:13 pm