Kids Jr.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Emre Aydın dizi oyuncusu oldu... Showsb10
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

2 posters

Emre Aydın dizi oyuncusu oldu...

Britney Spears
    Britney Spears
    Altın Üye
    Altın Üye

Aktiflik :
    Emre Aydın dizi oyuncusu oldu... Left_bar_bleue300 / 999300 / 999Emre Aydın dizi oyuncusu oldu... Right_bar_bleue

Ruh Hali : 27
    Forum Puan : 138
    Rep Puanı : 0

ads Emre Aydın dizi oyuncusu oldu...

Mesaj tarafından Britney Spears Paz Ara. 12, 2010 12:09 am

Emre Aydın dizi oyuncusu oldu... Emre_aydin2Müzik sektörünün en çok konuşulan ismi ile dizi sektörünün en konuşulan dizisi biraraya gelirse ne olur? Bu sorunun yanıtını ancak Pazartesi gecesi EZEL'i izleyenler verebilir. Başladığı günden beri ilgiyle izlenen Ezel dizisinin bu hafta çok farklı bir konuğu vardı...Kadrolarına kattıkları her isimle olay yaratan Ezel ekibi bu sefer müzik sektöründen bir transferle herkesi şaşırttı ve ilk defa EZEL'de bir sanatçı rol aldı hem de kendi müzisyen kimliği ile ...Bugüne kadar kendisine gelen oyunculuk tekliflerine sıcak bakmayan Emre Aydın bu projede yer alması ile ilgili olarak "Oyunculuk benim için çok uzak bir olguydu ama Ezel gibi bir projeden gelen teklifi geri çevirmem mümkün değildi Haluk Bilginer gibi bir ustanın karşısında durmak bile benim için çok önemli bir andı ve çok keyif aldım." dedi.
    nur37
    nur37
    Nickelodeon Fanı
    Nickelodeon Fanı

Aktiflik :
    Emre Aydın dizi oyuncusu oldu... Left_bar_bleue250 / 999250 / 999Emre Aydın dizi oyuncusu oldu... Right_bar_bleue

Ruh Hali : 1
    Forum Puan : 56
    Rep Puanı : 1

ads Geri: Emre Aydın dizi oyuncusu oldu...

Mesaj tarafından nur37 Paz Ara. 12, 2010 12:09 am

Güzel oldu.

Forum Saati Cuma Nis. 26, 2024 9:39 pm