Kids Jr.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?  - Sayfa 2 Showsb10
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

+17
Rugrats
patrick
timmy
Nerissa
Ateş Bükücü
Perfect
spanish
Disney Channel
spongebob
nur37
Zoey
Icarly
Drake
Süngerbob
Mr.Nickelodeon
21 posters

Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?

M.V.P
    M.V.P

Aktiflik :
    Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?  - Sayfa 2 Left_bar_bleue700 / 999700 / 999Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?  - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Hali : 19
    Forum Puan : 429
    Rep Puanı : 0

aas Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?

Mesaj tarafından Avatar Ptsi Kas. 29, 2010 12:05 am

Konunun ilk mesajı :

Merhaba !

İşte hava kararınca bu pazar gününün konusu. Neredeyse her ülkenin bizde olduğu gibi kendisine öz çizgi film kanalları var. Fakat Türkiye'nin çizgi film kanalları pek ilgi görmüyor. Ya da ilgi göremiyor. Nedeni kalitesiz olmaları değil. Süngerbob benzeri popüler çizgi filmlerimiz olmaması. En azından bir tane bile olabilir. Türkiye'nin ortalık edip güzel bir çizgi film yaptığını görmedik. Tartışıyoruz...
    M.V.P
    M.V.P

Aktiflik :
    Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?  - Sayfa 2 Left_bar_bleue700 / 999700 / 999Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?  - Sayfa 2 Right_bar_bleue

Ruh Hali : 19
    Forum Puan : 429
    Rep Puanı : 0

aas Geri: Bu Pazar Gecesini Konusu Türkiye'nin Nickelodeon'u ?

Mesaj tarafından Avatar Ptsi Kas. 29, 2010 1:01 am

Mr.Amazing demiş ki:Ben bu konuya Kaan abininde yorum yazmasını isterdim. Birde çizgi film olmadan bir hayat düşünemiyorum. Abartmıyorum. Bütün herkes o yılın çizgi filmleri ile büyümüştür. Bizler ise Nickelodeon ile büyüyoruz. Bırakın öyle devam etsin. Bizden sonraki nesillerin Türk çizgi filmleri izleyeceğine emin olabilirsiniz. Smile

Kim Possible ( Kaan Abi ) pek fırsat bulamadığı için giremiyor. Bende cevap yazmasını isterdim. Bu arada konu bence çözümlenmedi fakat yinede çözümlenmeye yakın olduğu için çözülmüş ikonu koyulabilir.

Forum Saati Cuma Mayıs 10, 2024 2:29 pm