Kids Jr.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Showsb10
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

5 posters

Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj...

M.V.P
    M.V.P

Aktiflik :
    Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Left_bar_bleue700 / 999700 / 999Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Right_bar_bleue

Ruh Hali : 19
    Forum Puan : 429
    Rep Puanı : 0

ads Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj...

Mesaj tarafından Avatar Paz Eyl. 12, 2010 10:39 pm

Evet arkadaşlar giriş sorunu düzeldi. Tabi şu anda çoğu üyemiz bunu bilmediği için sonradan giriş yapıcaktır. Hatalı CSS silinmedi ama düzeltildi. Yine bir sorun olursa kesinlikle silinecektir. Bu arada burdan rakip site saydığımız NickTürkiye'ye bir mesajım var. Sitelerinde bizimle ilgili bir konu açmışlar. Evet bu konuyu ben açtım. Fakat NickTürkiye üyelerine hiçbir türlü birşey söylemedim. Yöneticilerinin sitemize girip hack sitelerine yönlendiren kodu tüm konularımıza koyması. Bazı NickTurkiye yöneticilerinin siteye girip küfürlü PM Atması beni kızdırdı. O yüzden böyle bir konu açtım. Kids Jr yönetilerinden de özür dilerim. Umarım rütbem alınmaz.
    Rugrats
    Rugrats
    Güvenlik
    Güvenlik

Aktiflik :
    Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Left_bar_bleue410 / 999410 / 999Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Right_bar_bleue

Ruh Hali : 9
    Forum Puan : 325
    Karakteri : Josh Peck

ads Geri: Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj...

Mesaj tarafından Rugrats Paz Eyl. 12, 2010 10:42 pm

Bırakın şu siteleri. Bu arada birdaha giriş sorunları olursa siteye giriş yapmıycağım...
    Nerissa
    Nerissa
    Forum Çocuğu
    Forum Çocuğu

Aktiflik :
    Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Right_bar_bleue

Ruh Hali : 35
    Forum Puan : 69
    Rep Puanı : 3
    Karakteri : Miranda Cosgrove

Mesaj tarafından Nerissa Paz Eyl. 12, 2010 10:44 pm

Sonunda...
    Perfect
    Perfect
    Moderatör
    Moderatör

Aktiflik :
    Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Left_bar_bleue700 / 999700 / 999Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Right_bar_bleue

Ruh Hali : 78
    Forum Puan : 416
    Rep Puanı : 3

Mesaj tarafından Perfect Paz Eyl. 12, 2010 10:52 pm

Giriş sorunun çözülmesi güzel fakat sorundan dolayı çok üye kaybettik belkide. Tabikide sonradan giriş yapıcaklardır. Fakat bu sorun birkaç kez daha olursa çoğu kişi siteyi terk edebilir...
    I Hate U
    I Hate U
    Yeni Üye
    Yeni Üye

Aktiflik :
    Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Left_bar_bleue10 / 99910 / 999Giriş sorunu düzeldi. Ayrıca Nick Türkiye'ye bir mesaj... Right_bar_bleue

Forum Puan : 1

Mesaj tarafından I Hate U Ptsi Eyl. 13, 2010 3:32 am

Avatar demiş ki:Evet arkadaşlar giriş sorunu düzeldi. Tabi şu anda çoğu üyemiz bunu bilmediği için sonradan giriş yapıcaktır. Hatalı CSS silinmedi ama düzeltildi. Yine bir sorun olursa kesinlikle silinecektir. Bu arada burdan rakip site saydığımız NickTürkiye'ye bir mesajım var. Sitelerinde bizimle ilgili bir konu açmışlar. Evet bu konuyu ben açtım. Fakat NickTürkiye üyelerine hiçbir türlü birşey söylemedim. Yöneticilerinin sitemize girip hack sitelerine yönlendiren kodu tüm konularımıza koyması. Bazı NickTurkiye yöneticilerinin siteye girip küfürlü PM Atması beni kızdırdı. O yüzden böyle bir konu açtım. Kids Jr yönetilerinden de özür dilerim. Umarım rütbem alınmaz.

Hahahahahaahaha Very Happy Rakipmiş. Valla çok güldüm. Very Happy hahahahahahaha Very Happy Very Happy Very Happy . Bizim adminlerimiz öle bişey yapmaz! ,lütfen bize hakaret etmeden devam ediniz!

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 6:53 pm