Kids Jr.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
200 Üye geri dönmek yok !  Showsb10
Sayfayı FaceBook'ta Paylaş

3 posters

200 Üye geri dönmek yok !

Catdog
    Catdog
    Kids Jr. Fan!
    Kids Jr. Fan!

Aktiflik :
    200 Üye geri dönmek yok !  Left_bar_bleue150 / 999150 / 999200 Üye geri dönmek yok !  Right_bar_bleue

Ruh Hali : 29
    Forum Puan : 122
    Rep Puanı : 0

ads 200 Üye geri dönmek yok !

Mesaj tarafından Catdog Paz Eyl. 19, 2010 7:19 pm

Kids Jr forumunun saçma bir CSS'den çıkardığı sorunlar siteye giriş sorunu yaratıyormuş. 200 üye ! özel mesaj yolu ile geri dönebilirdik. Fakat böyle birşey şu anda olmuycak. Yeni üyeler gelebilir birşey demiyoruz. Fakat BİZ Siteye girmedikçe kimse siteyi ziyaret etmiyeceğini biliyorduk. Adminimiz ile de konuştuk. Bu sorun birdaha olmayacaktı. Fakat yine saçma bir CSS giriş sorunu yarattı. En az bir 3 gün daha siteye giriş yapmıycağız. Hayır ben kaptan gibi birşey değilim. Sadece Kids Jr topluluğundan birisiyim. Kim Possible ! yaptığınız yenilikler dikkat çeken birşey olmaz ise siteye 200 kişi girmiyeceğini duyururum.
    Icarly
    Icarly
    Altın Üye
    Altın Üye

Aktiflik :
    200 Üye geri dönmek yok !  Left_bar_bleue410 / 999410 / 999200 Üye geri dönmek yok !  Right_bar_bleue

Ruh Hali : 45
    Forum Puan : 232
    Rep Puanı : 3
    Karakteri : Miranda Cosgrove

ads Geri: 200 Üye geri dönmek yok !

Mesaj tarafından Icarly Paz Eyl. 19, 2010 7:22 pm

Bence bazılarımız kendi adına konuşsun. 200 üye biraz ciddi olmadı. 40 üye siteye girmek istemiyor diyebilirdin. Ben şu anda sadece okul başladığı ve sitede eskisi gibi pek fazla online olmadığı için girmiyorum. Sanırım yeniliklerden sonra bazı üyeler yarın veya daha sonra geri dönebilir. Bu kadar büyük bir olay değil. Her sitede bir sorun çıkar...
    Zoey
    Zoey
    Altın Üye
    Altın Üye

Aktiflik :
    200 Üye geri dönmek yok !  Left_bar_bleue230 / 999230 / 999200 Üye geri dönmek yok !  Right_bar_bleue

Ruh Hali : 53
    Forum Puan : 153
    Rep Puanı : 0
    Karakteri : Jamie Lynn Spears

ads Geri: 200 Üye geri dönmek yok !

Mesaj tarafından Zoey Paz Eyl. 19, 2010 7:25 pm

Icarly demiş ki:Bence bazılarımız kendi adına konuşsun. 200 üye biraz ciddi olmadı. 40 üye siteye girmek istemiyor diyebilirdin. Ben şu anda sadece okul başladığı ve sitede eskisi gibi pek fazla online olmadığı için girmiyorum. Sanırım yeniliklerden sonra bazı üyeler yarın veya daha sonra geri dönebilir. Bu kadar büyük bir olay değil. Her sitede bir sorun çıkar...

Katılıyorum...

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 1:57 pm